OKAMURA

13. září 2016 v 9:28 | Zodiak

Tomio Okamura - SPD
Je potřeba šířit pravdu, jelikož stejně jako všechna demokratická hnutí po Evropě hlásající vlastenectví, je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od počátku řízeně cenzurováno, blokováno v médiích a vytrvale dehonestováno hlavním proudem té jediné a správné propagandy, kterou vede Evropská komise v čele s Junckerem a Merkelouvou za souhlasu Sobotkovy vlády se všemi těmi ministry Dienstbiery (ČSSD), Pelikány (hnutí ANO) a dalšími.
Objektivní pravda o tom, co se doopravdy děje u nás i za našimi hranicemi je vytrvale blokována partou samozvaných cenzorů, samozvaných mudrců v čele s totálně zmanipulovanou Českou televizí a Českým rozhlasem, kterou řídí přes mediální Rady politici Sobotkovy a Babišovy vlády. Tito neodvolatelní a hmotně neodpovědní samozvaní bohové vedou ve svém blouznivém opojení náš svět a naši zemi do zkázy!
My v SPD se snažíme, navzdory vší špíně, tuto objektivní pravdu o migrační katastrofě od samého počátku šířit, ale stále je nás málo slyšet. Já proto vyzývám všechny české vlastence, všechny ty, kterým je drahý odkaz našich předků, kteří mají v úctě krev, kterou naši otcové prolili za naši vlast, aby nám pomohli v šíření objektivní pravdy!
Volám těch pár zbylých čestných novinářů, aby se rozpomněli na bývalou zavazující noblesu svého řemesla.
Volám obyčejné lidi, kteří v neúprosném boji o každodenní přežití už bohužel často zapomínají, že může být ještě hůř.
Volám všechny záložáky, i kdyby šlo o ročníky dávných dob, kteří ve svém vojenském rozumu chápou nebezpečí, které se na nás valí.
Pomozte nám v boji proti Goeblsovské propagandě imigrační zkázy! Předávejte dál pravdivé informace.
Proč má být tajeno veřejné tajemství, že Sobotkouva a Babišova vláda prosazuje vyčlenit z našeho státního rozpočtu během následujících tří let přes půl miliardy korun, jelikož počítají s přijetím 6000 migrantů?
Proč má být tajeno, že tato Sobotkova a Babišova vláda již vloni rozhodla, odsouhlasila a začala již přijímat NATRVALO do České republiky téměř 3 000 (tři tisíce) afrických a arabských imigrantů z islámských zemí?
Proč je tak usilovně tajeno, že naše bezpečnostní orgány jsou bezmocné proti statisícům nadržených, hladových a agresivních islámských nájezdníků, kteří přijeli vysávat náš sociální systém a šířit islám?
Pomozte nám zachránit tuto zem! Pomozte nám šířit pravdu. Vysvětlujte ji svým přátelům, sousedům, kolegům, rodině. Omamný jed, šířený mainstreamovými politiky, médii v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem, je mocný, ale není všemocný. Jako ve všech pohádkách i zde může láska a odvaha zvítězit! Je to láska k vlasti a odvaha prostých lidí nepoddat se!
Přijďte k říjnovým krajským volbám a podpořte naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný - uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zdehttps://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) - tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce:https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogyhttps://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Zdroj fotografie: ČTK

Vybrané příspěvky

NEDÁVNÁ AKTIVITA
T A JÍT DO VÁLKY NE NA OBRANU SVÉ VLASTI A SVÝCH RODIN, ALE ZA ZÁJMY JINÉ ZEMĚ, TEDY USA A TO DESETITISÍCE KILOMETRŮ KAMKOLIV SEVEROATLANTICKÁ ALIANCE - TEDY VELENÍ NATO PŘIKÁŽE !!!
JÁ VÁM ŘÍKÁM !!! JE KONEC !!! POKUD SE ČESKÝ NÁROD NESJEDNOTÍ A NEVYJDE DO ULIC JE KONEC!!! VŠEM OBČANŮM ŘÍKÁM ZAPOMEŇ TE NA VŠECHNY POLITICKÉ STRANY A POLITIKY V NICH !!! A POKUD SE NEPROBUDÍ ÚSVIT A MAREK ČERNOCH, POKUD SE NEPROBUDÍ SPD A PAN OKAMURA A PAN FIALA TAK I NA NĚ !!! A TO MYSLÍM SMRTELNĚ VÁŽNĚ !!! PROTOŽE POKUD TITO TŘI JMENOVANÍ , PAN OKAMURA, PAN FIALA, PAN ČERNOCH NEODLOŽÍ TEĎ SVÉ SPORY A NEPODPOŘÍ NÁS OBČANY A NEVYZVOU VŠECHNY SVÉ PŘÍZNIVCE, ABY JSME SE SJEDNOTILI A VYŠLI DO ULIC TAK JSOU K NIČEMU !!!
PANE OKAMURO, PANE FIALO, PANE ČERNOCHU... JSTE TO VY CO MÁTE NAPROSTO REÁLNOU MOŽNOST SJEDNOTIT NÁS OBČANY !!! MÁTE MOŽNOSTI JAKO JSOU MÉDIA , MÁTE SVÉ STRANICKÉ ORGANIZACE VE MĚSTECH , MÁTE PROSTĚ DALEKO VĚTŠÍ MOŽNOSTI NEŽ MY OBČANÉ !!!
JÁ VÁZ OTEVŘENĚ VYZÝVÁM SJEDNOTĚ SE A SJEDNOŤTE NÁS OBČANY !!!
JDE NÁM VŠEM SPOLEČNĚ O KRK !!! JEN V JEDNOTĚ JE SÍLA A JEN SPOLEČNĚ TO MŮŽEME ZASTAVIT !!!
POKUD TO NEUDĚLÁTE JSTE NÁM VŠEM ABSOLUTNĚ NEPOTŘEBNÍ !!!
JEDEN ZA VŠECHNY VŠICHNI ZA JEDNOHO !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama