IS a děti

31. srpna 2016 v 13:40 | Zodiak

Vile obrázek holčička je "sťat 'nalezeno Kurdové na telefonu odebraných z mrtvých fanatiků ISIS v Kobane

  • Odporný obrázek ukazuje dítě přitiskl k podlaze s nožem se konala k hrdlu
  • Bál se ona a její rodina mohla být popraven za to, že Alevi Muslims
  • Skupina již dříve terčem islámských států militantů v Kobane
  • Ostatní obrazy telefonů ukazují džihádisty hrají fotbal s oddělených hlav
Tím Mail on Sunday Reporter
Zveřejněno: 23:57, 18.října 2014 |
Hrůzný obraz se objevila holčička okamžiků před sťat IS.
Obraz je mezi několika oddělí kurdských vojáků z mobilních telefonů mrtvých fanatiků v Syrské město Kobane.
To ukazuje, že dítě je připojené k podlaze, v jasném tísni jako nůž je držen na krku.
To je se obával, že může být sťat spolu se svou rodinou za to, že je alevitské muslim, větev islámu, jehož stoupenci byli terčem IS.
Hrůza: strhující obraz "sťat" holčička byla nalezena na telefonu mrtvého bojovníka islámského státu. Ostatní snímky ukázaly, stětí a džihádisty hrají fotbal s oddělených hlav obětí
muslimové decapitate dítě
Hrůza: strhující obraz "sťat" holčička byla nalezena na telefonu mrtvého bojovníka islámského státu.Ostatní snímky ukázaly, stětí a džihádisty hrají fotbal s oddělených hlav obětí
Další obrázky ukazují stětí a džihádisty hrají fotbal s oddělených hlav obětí.
Byly nalezeny kurdských bojovníků YPG bránit obležené město, kde je více než 1100 jsou myšlenka k byli zabiti od minulého měsíce.
Na fotografii dívky se předpokládá, že byly podniknuty týden minulý pátek. Nebyly zjištěny žádné záběry z jejího dekapitací a nebyl nalezen její tělo, vést některé doufat měla zázračný útěk.
Mnoho bojovníků, kteří se šířily obraz na Facebooku již přezdíval jí "Melek", což znamená anděla.
Blast: Obraz je mezi několika oddělí kurdských vojáků z mobilních telefonů mrtvých fanatiků v syrském městě Kobane, na snímku se dnes odpoledne během amerického náletu
Blast: Obraz je mezi několika oddělí kurdských vojáků z mobilních telefonů mrtvých fanatiků v syrském městě Kobane, na snímku se dnes odpoledne během amerického náletu
Jeden zdroj, Ali, který získal obraz ze YPG vojáků, řekl The Mail on Sunday: "Lidé z Kobane jsou zoufalí, aby se svět vlastníma očima vidět krutosti, způsobené těmito špínou.
Pokaždé, když se dívám na obrázku Dělá se mi plakat.
"Můžete vidět, jak vyděšená je. Mohu jí téměř slyšet scream.What druh zvrácených monstra jsou? Jaké potěšení může zabíjet toto dítě přivést někoho? "
Vojáci řekl Melek, žena a starší dítě - myslel, že je její matka a sestra - byli svědky právě vytáhl z úkrytu pomocí IS v době kolem letecký úder.
"Některé z nich mají jiskřičku naděje v jejich srdcích, že by mohly unikly," dodal Ali.
______________________________________
Isis decapitates křesťanských dítě
Muslimové Stětí DĚTI: Viděli jsme mnoho obrázků a videa muslimské vraždy dětí v zájmu islámské ideologie, zatímco muslimové Holler a oslavit barbarství, jako kdyby byli na sportovní utkání. Většina obsahu je odstraněn youtube a vyhledávačů.
Tento křesťanský dítě (viz výše) byl decapitated sunnitských "rebely" v Sýrii v roce 2013. Jejich první vtrhla do rodinného domu, zabili rodiče a pak decapitated malé dítě. Potom využil příležitosti pro foto-ops pro sunnitské propagandu a předstíral rodičů dítěte, předstírat, že ji truchlit a předstírá, že je obětí "režimu Assad".
Syrský prezident Assad je z menšinového non-sunnitské komunity (Alawites) a je vnímána jako nevěřící. Saúdská Arábie ho chce odstavena od moci. Oni Saudi je spolu s jejich spojenec Katar financovaných zahraničními sunnitských teroristů ze Saúdské Arábie, Tunisko a Palestiny, kteří předstírali, že jsou "rebelové" bojující za jejich "demokratických práv". Islám neuznává ani schvalovat jakoukoliv formu demokracie. Na Saúdské duplicitu základě Saúdský je podporováno USA, Velké Británii a EU poskytnout vojenskou pomoc pro své vlastní rebely a těmito vládami přímo prostřednictvím saúdskoarabských tlaky, podporoval teroristy a obrátil se proti oběti terorismu, syrské vlády.

Ať se svět vědět a sdílet toto:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama