Evropští pedofilové

12. srpna 2016 v 15:27 | Zodiak
To, co chci dnes vyprávět, zní neuvěřitelně. Mohu každému jen doporučit, aby se tím hlouběji nezabýval ani tehdy, pokud má zaměstnání státního zástupce nebo policisty. Hrozila by mu totiž okamžitá profesní smrt (v lepším případě).
V tomto příběhu jde totiž o smrt dětí, jejich mučení, zneužívání a úmyslné vraždění. Zatímco Evropou před pár měsíci otřásaly obrazy utopeného dítěte jednoho uprchlíka, fotografie těchto dětí nikdy neuvidíte. A pokud náhodou ano, utíkejte velmi rychle, protože se nacházíte v akutním ohrožení života. Setkáte se s mocí, se kterou nic nesvede ani policie.
Občas jsem o tomto problému již psal. Využiji svou svobodu, abych nebyl závislý na nějaké straně, vydavateli, úřadu nebo orgánu. Mohu zde pouze vyprávět příběhy, protože náš nezávislý magazín, který v překladu znamená "zpravodajské zrcadlo (Der Nachrichtenspiegel), nemá žádné právní oddělení a ani nemá k dispozici nekonečné zdroje, které by nám umožnily cestování a dobrodružné vyšetřování.
Máme k dispozici jen hledání stop na internetu a klasický způsob, který kombinuje fakta a střípky z různých zdrojů, abychom se přiblížili pravdě. Podobně jako královští šašci si můžeme dovolit svobodu, která je jiným zpravodajským médiím zakázaná.
Občas tak narazíme na příběhy - vskutku neobyčejné příběhy, které se odehrávají v okolí Belgie. Tedy mimo jiné země, která zplodila velmi podivného prznitele dětí. Další příběhy pocházejí od jiných lidí, kteří mi občas zkřížili cestu. Například příběh malé dívky, která byla rodiči speciálně vychována k tomu, aby byla nabídnuta jako ,,zboží", jež jim umožní vstoupit do ,,nejvyšších kruhů." Takhle se na to ale nedívejte. Zamyslete se nad tím, co všechno lidé udělají pro peníze. Přemýšlejte o tom velmi pečlivě, co všechno pro peníze již děláte vy.
Ne, nebudu vám prozrazovat, odkud tyto příběhy mám. ,,Vítr mi pošeptal jednu píseň," řekl jednou Franz Josef Strauss, když chtěl ochránit svoje zdroje. Vítr občas šeptá i mně do ucha.
Kromě toho, co byste dělali se zdroji? Aby oběť znovu podstoupila trapný výslech? Má se přinutit, aby svědčila v záři reflektorů před veřejností? K čemu? Nenajdete žádného soudce, který by se věcí zabýval, žádného státního zástupce, žádného policistu. Ano, tohle všechno se děje. Jen o tom nikdo neví.
Eyes Wide Shut byl posledním snímkem Stanleyho Kubricka. Odkryl zde temné orgie (ne)mocných. Kubrick se nedožil ani uvedení snímku do kin.Eyes Wide Shut byl posledním snímkem Stanleyho Kubricka. Odkryl zde temné orgie (ne)mocných. Kubrick se nedožil ani uvedení snímku do kin.
Ano, Belgie. Existuje tam takový noblesní dům, který je ukrytý za vysokými zdmi a je obklopen prázdnými staveními. Nikdo tam nechce žít, protože žít tam je extrémně nebezpečné. Pověst domu vyzařuje daleko do okolí. Víte, že nemůžete jít na procházku, protože jinak vás okamžitě odklidí silní, dobře vyzbrojení muži. Muži, kteří pronášejí jasná varování, jaká známe jinak jen z filmů. Ví se tady, že se děti na ulici nenechávají samotné bez dozoru. Nejlepší je nepouštět je na ulici vůbec a odstěhovat se hodně, hodně daleko. To je také důvod, proč v bezprostřední blízkosti takového domu nikdo nežije.
Důvodem pro takové varování je, že v noci někdy přijede mnoho velkých, těžkých limuzín. Scény jako z filmu Stanleyho Kubricka "Eyes Wide Shut", kde se hlavní hrdina náhodně ocitnul na tajných orgiích, jsou realitou. (Po dokončení filmu, který podrobně odkrývá zvrácenosti mocných tohoto světa, jen těsně před jeho uvedením do kin, Stanley Kubrick "nečekaně" zemřel - poznámka Šifry.)
V tomto domě hrůzy se setkává mocná elita, která si dopřává velmi zvláštní potěšení. Potěšení, při kterých hrají hlavní roli malé děti. Ano, samozřejmě, existují naivní a obětaví lidé, které případ nejznámějšího pedofila Marka Dutrouxe probudil a kteří takovouto stopu sledují. Skončí přesně tam, kde normálně skončit mají, totiž na policii. Tam všichni zažijí stejnou zkušenost. Mezi "čtyřma očima" je policisté varují, aby celé záležitosti nevěnovali další pozornost. Sami si zahrají na "čerta", aby ostatní odradili, a drželi je tak od této věci stranou. Tady nehrozí jen pár úderů, tady hrozí okamžitá smrt.
Strašné, že? Ve středu Evropy, v blízkosti belgicko-německé hranice, je nedotknutelný dům, ve kterém se dějí nepochopitelné věci. Dům, od kterého se odvrací i státní moc. A má strach. V takovém domě se můžete setkat se skutečnými pány Evropy. Jak jinak nazvat postavy, které mají moc zastrašit exekutivu celého státu?
Existence takového domu a mnoha jiných podobných v podstatě není žádné velké tajemství. Takže můj malý příběh vám neřekne nic nového. Ne, doopravdy, podívejte se na "média hlavního proudu". Časopis Spiegel již v roce 1996 napsal o "Růžovém baletu".
"Do hledáčku vyšetřovatelů z Neufchâteau se nyní opět dostaly tzv. Růžové balety. To jsou sexuální party vyšších tříd, na kterých si užívají doktoři, advokáti, politici, ochránci státu a vysocí úředníci justice, s luxusními prostitutkami nebo dámami volnějších mravů. Orgie se počátkem osmdesátých let dostaly před soud poté, co jedna žena byla záhadným způsobem zabita. Na jedné party totiž vyhrožovala tím, že odhalí účast nezletilých na takových akcích."
Přečtěte si článek úplně v klidu. Narazíte totiž i na Marka Dutrouxe. ,,Růžové balety" byly známé již od sedmdesátých let a šest svědků, kteří o nich chtěli vypovídat, byli zabiti ,,Vražednou bandou z Brabantska". Ta mimo jiné poslala na smrt dalších 20 lidí a nikdy nebyla dopadena. To je opravdová moc.
Také tato moc zasáhla, když vyšetřovatelé narazili na Dutrouxe. Zemřelo 27 svědků (dnes je to už 30 lidí), mezi nimi také policisté a státní zástupci, aby nebyla ohrožena teorie o osamělém pachateli. Já říkám ano, tady se setkáváme se skutečnou mocí, která ovládá Západ. Budu znovu citovat z výše uvedeného "média hlavního proudu":
,,Vždy, když v posledních letech v Belgii zmizely děti, přistály na účtu M. Dutrouxe částky ve výši 40 000 - 60 000 marek. Stále není známo, od koho peníze přišly. Tomuto příjemci sociálních dávek patřilo víc než půl tuctu domů, vlastní akcie, má byt v daňovém ráji v Panamě a má přibližně 200 000 marek úspor, jak zjistili vyšetřovatelé."
Odkud tyto částky pocházejí? To nezajímá nikoho, alespoň nikoho, komu je život milý. Vidíme, že zneužívání dětí není levné. On stmelil nejvyšší kruhy do pevného společenství. "Ochrana úplně shora" je přirozený následek takových aliancí k získávání potěšení (viz časopisSpiegel).
Jde ještě o jiné věci než "jenom" o sex. Časopis Zeit o tom v roce 2004 napsal: "Regina Loufová vylíčila detaily vražd, nástroje k mučení z kovu a pouta z napájecích kabelů. Některé její popisy se později potvrdily během vyšetřování."
Samozřejmě že její výroky byly justicí označeny jako nepravdivé. Justicí, kterou nevyvede z klidu ani masivní úmrtí svědků. Všichni v případě Dutroux zaznamenali stejnou zkušenost jako lidé, kteří se chtěli věnovat našemu "Domu hrůzy".
Setkali se s absolutní mocí, s mocí, která by v demokracii neměla ani existovat. A přesto mučí a vraždí děti před našima očima bez jakýchkoliv následků. Pár jich ještě existuje. Tady, kde žiji, což je přímo na hranici s Belgií, se na výsledky vyšetřování, které nebude nikdy uzavřené, nečeká. Tady se už chápe, co to znamená, když expert uvedl, že Dutroux je sice brutální psychopat, ale není to žádný pedofil (viz Wikipedia).
Tady už všichni pochopili, odkud tyto peníze pocházejí. Tady na místě údajně existují sítě rodičů, kteří si telefonují, když okolo školy nebo školky projede auto s belgickou poznávací značkou. Příležitostně se také dají nalézt reklamní letáky s poznámkami, kdy a kde takové auto okolo školky projelo. Strach lidí, kteří se toho zlověstného domu v Belgii obávají, je cítit i tady. 30 000 eur za dítě. Z toho je některým lidem špatně.
To jsme rádi, že si můžeme v klidu sednout a říct, že u nás v Německu takové věci neexistují. Pokud se to vůbec děje, tak je to čistě belgický problém a stalo se to už dávno. Ale tak to není. Také tady v Německu se sociální pracovníci, kteří se starají o děti na ulici, setkávají každou chvíli s ubohými dušemi, které byly distribuovány na večírky bohatých. Oficiálně o tom ale nechce mluvit nikdo, což jsem si nedávno mohl znovu ověřit. Proč znovu opakovat zážitky, které se už odehrály v Belgii? Proč se konfrontovat s mocí, která je i pro policii nepřemožitelná?
V Německu to ale někdo už zažít musel. Třeba Mandy Koppová, která byla v 16 letech přinucena k prostituci a potom pachatele poznala v soudní síni - byl to soudce. Následky? To zachytil Spiegel: "Jako nezletilá byla přinucena k prostituci, vězněna a týrána. O dvacet let později vyšla Mandy Koppová se svým příběhem na veřejnost. Podklady dokazují, že určitá část soudnictví pro ni nebyla vůbec žádná pomoc, právě naopak. Byla totiž ocejchována jako prostitutka."
V této souvislosti dokonce padla tato závažná slova: ,,Zacházení předsedy SPD Karla Nolleho se svědky, to je skutečná bažina. ,Saská bažina je ve skutečnosti právnímu státu hodně vzdálená. Nedemokraticky zachází se svědky, novináři, poslanci a zaměstnanci Státního úřadu na ochranu ústavy, jehož součástí je justice a vláda státu. To vše je dnes důležitější než kdy jindy."
A znovu. I tady je setkání s mocí, které stát nevzdoruje, protože ho infiltrovala a ovládla. To neplatí jen pro Německo.
Dokonce i ve Velké Británii existuje krytí pro zneužívání dětí úplně shora. Ministerský předseda a ,,261 vlivných osobností veřejného života, včetně 76 politiků" jsou v podezření. Mimo jiné se uvádí, že každé 20. dítě ve Velké Británii bylo zneužíváno. Prostě šílenost. Počet případů zneužívání v této zemi se blíží k milionu!
Zneužívání dětí probíhá jako masový sport nejen v Rotherhamu. Rotherham? Ano, psal o tom deník Die Zeit: ,,Návštěva anglického Rotherhamu: 1400 dívek zde bylo zneužíváno pákistánskými gangy. Místní labouristická vláda to zamlčuje celé roky."
Zjistíme vůbec někdy, proč jsou pákistánské bandy chráněné? Dá se tušit, že mají podobnou funkci v systému v Rotherhamu (a v celé Anglii) jako Marc Detroux v Belgii? Pákistánci jako distributoři (dětí) pro orgie mučení vyšší třídy? Tato zcela nové aliance je reálně myslitelná.
V Londýně se policie již v sedmdesátých letech setkala s pedofilními kruhy (viz Augsburger Allgemeine). Takže vidíme, že problém zapletení státní moci do zneužívání dětí je velmi starý problém.
Nakonec přirozeně nesmí chybět Portugalsko (viz Zeit): ,,V Lisabonu bylo obviněno šest mužů a jedna žena, kteří po léta zneužívali sirotky. Mezi pachateli byl televizní moderátor a politik." TV moderátor a politik. Elita, která je schopná platit takové ceny.
Vždy nás odbydou stejným vysvětlením. Jsou to pedofilové a konec. V oblasti pedofilie se příliš dobře nevyznám, poznám ale jazykový kořen slova, které obsahuje slovo ,,láska". Tagesspiegel tvrdí, že pedofil má být ,,empatický", ale nemá ,,žádnou kontrolu nad podněty". O tom ale vůbec nemluvíme. Mluvíme o demonstraci moci, únosu, mučení, znásilňování a vraždách. Nemluvíme o lidech, kteří nedopatřením vnímají tělesný vzhled dítěte jako klíčový stimul pro svoji sexualitu.
My mluvíme o zločincích nejhoršího druhu, jejichž moc sahá tak daleko, že stát je proti nim zcela bezmocný.
Nemluvíme jen o pedofilech, kteří jsou sami za hranou. To je samo o sobě už tak dost hrozné. Mluvíme o psychopatech, kteří cíleně a záměrně po celé Evropě vyrobili tento likvidační průmysl na děti, kde se kvůli "potěšení" pro vyšší kruhy "ztratí" statisíce dětí.
To je úplně jiná kvalita šílenství. Od té doby, co mi vítr zazpíval písničku o podivném domě v Belgii, ji mohu zpívat dál jen pod přísahou, že raději obětuji svůj život, než abych odhalit informátora, jenž byl jen krátce hostem v sousedství a měl strach, že ho zabijí, pokud by prozradil příliš mnoho detailů.
Proč vlastně vyprávím tento příběh navzdory skutečnosti, že na světě není síla, která by tyhle prznitele dětí mohla zastavit?
Protože musí být vyprávěn, abyste konečně pochopili, že svět není ,,karneval", i když vám to celý den říkají v televizi. Věřit takovému příběhu byste neměli. Snadno se může stát, že budete mít smrtelnou nehodu nebo se u vás objeví sebevražedné sklony.
Zůstává ještě jedna otázka. Proč něco takového dělá člověk, který vlastně není pedofil? Ale to už je téma na jiný příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama