Magoři

3. července 2016 v 18:07 | Portál
Neděle 3. července 2016. Svátek má Radomír. 18:06:34

Čísla a fakta mluví jasnou řečí. Tito lidé neskutečně škodí naší zemi

Autor: Eva Hrindová | Publikováno: 19.4.2016 | Rubrika: Kulturní válka
multikulti_dada

V poslední době se rojí opravdu reálné důkazy o tom, že integrace menšin nefunguje. Ne že by to chytří lidé nevěděli od začátku, ale dnes už to nemohou popírat ani ti hloupí. Jsou k dispozici čísla, data, krachující projekty...

Britští muslimové se projevili

Třeba dnes vyšel v MF DNES článek o nejobsáhlejším průzkumu mezi muslimy v Británii. Čísla to jsou děsivá. Leč nezpochybnitelná. 39% muslimů třeba soudí, že manželka musí vždy poslouchat muže. Více než polovina z nich by prohlásila homosexualitu za nezákonnou, což ve světle shazování homosexuálů ze střech vysokých domů nevypadá zrovna tolerantně a přátelsky. A čtvrtina by uvítala zavedení islámského práva šaría. Toho práva, které navrací společnost k barbarskému středověkému chování. No a jen třetina muslimů by oznámila policii informace o teroristech. Takhle opravdu nevypadá integrovaná skupina lidí!
V Belgii už ví :-)
Integrace, inkluze, multikultura - zaklínaná slova novodobé Evropy nás táhnou do chaosu, nesvobody, teroru. Ale kdo za tím stojí, kdo pořád tak strašně tlačí na pilu a touží všechny tyhle nesmysly dále aplikovat? Za vším stojí nenasytní politici napojení na mafiánskou síť neziskovek. Společně vysávají veřejné rozpočty a tleskají nad dalšími a dalšími problémy. Protože problémy znamenají navyšování rozpočtů na jejich řešení.

Naivní multikulti příznivcí žijí svůj sen

Je nepochopitelné, že jim to stále všichni žereme. Do integrace menšin se i u nás v České republice nalilo tolik peněz, založilo se tolik neziskovek s romskými názvy. A výsledek? Nic... Žádná lešpí čísla - naopak. Není to snad znak, že to nedělají dobře? Já bych jim prostě peníze přestala vyplácet. Nemáš výsledky? Nemáš nárok na další veřejné peníze!
Je mi líto všech těch naivních multikulti sociálních pracovníků, kteří sní svůj sen, jak dobrým slovem a vírou v dobro porazí lidskou přirozenost - v případě romské menšiny - nebo dokonce brutální nátlakovou ideologii - v případě muslimské evropské menšiny. Někdo by jim měl říct, že se snaží marně. Jsou jen loutkami ve velké hře, nosiči vody, naivní dobráci. Věnují svou energii něčemu, co prostě nefunguje.

Přestaňme financovat vychytralé neziskovky

Jak by také mohlo? Nutit někoho k převzetí hodnot většinové společnosti prostě nejde. A to ani když to děláte po dobrém a tu menšinu uplácíte ve velkém. Jediné co funguje je, když to ti lidi dělají dobrovolně, sami od sebe. Bez nátlaku a úplatků. Je to možné? Samozřejmě. Je to jednoduché. Prostě si stanovme pravidla, která jsou platná pro všechny stejně. A trvejme na jejich dodržování - bez ohledu na rasu nebo náboženství. A pomáhejme jen těm, kdo si prokazatelně chtějí pomoci sami - bez ohledu na rasu či náboženství. A pomáhejme tak, aby to nebylo na úkor ostatních. Podle hesla - pomož si sám a bude ti pomoženo.
Musí přijít noví politici, kteří přetnou ten obrovský tok peněz, které tečou směrem k nefunkčním multikulti projektům. Protože integrace nefunguje a ty peníze se vynakládají zbytečně. Zrušit, zastavit, přestat vyplácet. Ŕešení problémů s menšinami leží někde úplně jinde než ve vytváření nových a nových neziskovek, kde naivní utopisté přemlouvají menšiny k převzetí západních hodnot a uplácí je penězi, které se berou potřebným. Smějí se nám do ksichtu, úplatky si vezmou a volají po větších a větších ústupcích. A doma se nám smějí a plánují další a další akce, kteréoslabují naše hodnoty. Řekněte - divíte se jim?

Evropané se integrují mezi muslimy

Silná a stále se rozrůstající evropská muslimská komunita do sebe pomalu integruje západní představitele. Všichni ti politici volající po toleranci, papež líbající nohy uprchlíkům, armády vítačů, feministky opěvující zahalování žen... Mají nás na háku, vážení. O integraci nemají zájem - když tak jen o integraci naši. Je to přesně naopak a my si to ještě platíme! O tom se Mohamedovi ani nesnilo...
Snad se evropská společnost pomalu probouzí, jen doufám, že to probouzení bude rychlejší, než to naše integrování. Snad si lidi uvědomí, že se jejich peníze utrácí úplně neefektivně a začnou si je hlídat. Když už nejde o hodnoty a vize, mohlo by lidi nakopnout to neskutečné rozhazování jejich peněz. O peníze jde vždy především, tak snad to zafunguje i teď a lidem to konečně otevře oči...
převzato z blogu autorky, titulek upraven redakcí

Čtěte také:

Věříte, že neziskovkářm jde jen o dobro světa? Podívejte se na tato šokující čísla a rychle změníte názor

Toto není demokracie. Je to vřed totality bující v jejím těle!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama