Svatby pedofilů

29. června 2016 v 8:35 | Já

Fotka uživatele Jiří Očenášek.
Fotka uživatele Jiří Očenášek.
Fotka uživatele Jiří Očenášek.
Fotka uživatele Jiří Očenášek.
Obrazový průvodce náboženstvím míru, tolerance a laskavosti Část 7
V Evropě je pedofilie považována za deviaci a sexuální zneužívání dětí za trestný čin.
V muslimských zemích je to legální tradice, nazývaná " manželství " mající oporu v životě Proroka Mohammeda.
Mohammed se v 51 letech oženil se svou favoritkou Aišou, které bylo šest let.
Mohammed se koupal s malou holčičkou a eroticky se s ní mazlil ( Sahih Buchari 6-298 )
Mohammed defloroval Aišu když mu bylo 54 let a jí 9 ( Sahih Buchari 7.62.88 )
V Islámu se znásilnění, sňatek a rozvod s dětmi v předpubertálním věku povoluje ( Korán 65.4 )
V Sahih Buchari , jednom z nejuctívanějších islámských spisů se popisuje že : Po smrti své nejstarší manželky Chadídže v roce 619 si Mohammed nashromáždil 11 žen a mnoho konkubín . Nejraději navštěvoval stany svých žen v době jejich menstruace. Jeho schopnosti sexuálního styku byly bezmezné. Na otázku zda k tomu má Prorok dostatek síly, jeho přítel Anas pravil " Dalo by se říci, že Prorok měl sexuální apetit 30 mužů ".
Ajatolláh Chomejní, hlavní protagonista islámské revoluce v Iránu se na tohle téma vyjádřil následovně : Muž může mít sexuální potěšení s malým děvčetem. Nicméně neměl by do ní proniknout, anální styk je v pořádku.Pokud do ní muž pronikne a poškodí ji, pak by měl být zodpovědný za její obživu celý život. Tato dívka se však nepočítá jako jedna z jeho čtyř stálých manželek. Muž nebude mít nárok vzít si dívčinu sestru. Je lepší pro dívku vdát se v takovém věku, aby začala menstruovat v domě svého manžela spíše než otcově domě. Kterýkoli ote c , jenž provdá svou dceru tak mladou, bude mít trvalé místo v nebi.
Mezinárodní Centrum pro výzkum žen ( ICRW) ve Washingtonu uvádí, že ve světě žije asi 51 miliónů dětských nevěst, drtivá většina v islámských zemích.Každý rok 3 milióny muslimských dívek podstoupí znetvoření pohlavních orgánů.Třetina těchto dětských nevěst je svými manželi pravidelně bita a sexuálně zneužívána.
1. Palestinský Hamás uspořádal v Gaze hromadnou svatbu pro 450 dívek, z nichž ani jedna neměla více než deset let.
2. Tenhle prasácký bojovník Islámského státu veřejně oznamuje svou svatbu s touhle dívenkou. A nezdá se, že by z toho byla nadšená.
3. Tenhle usmolený kmet bude oblažovat svou šestiletou manželku.
4. 7.12.2012. Tuto 14 letou Afghánku Sahar Gul našli její rodiče při návštěvě u jejího 30 letého manžela.Měla vytrhané nehty a chomáče vlasů a kleštěmi vytrhané kusy masa z těla. Odmítala manželův plán udělat z ní prostitutku.
TAK KTERÝ AKTIVISTA ČI AKTIVISTKA, bez jména a tváře, BUDE SOUTĚŽIT O TITUL KŘIŠŤÁLOVÁ SVINĚ A NAHLÁSÍ ZASE ADMINISTRÁTOROVI, ŽE URÁŽÍM ISLÁM
=
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama