EU je sráč

1. června 2016 v 15:50 | Převzato

Hodnota Čechů podle EU
Podle návrhu Evropské unie se odmítačský stát muže vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc euro za každého odmítnutého migranta. V korunách jde o 6,755 milionu korun. Podle vysokých unijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta. Jinými slovy, EU si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionů korun. EU nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun.
Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získali
od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem. Nuže, na 1 Čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si EU cení jednoho Čecha. Porovnejme obě částky a zjistíme, že EU si jednoho Čecha cení 120-krát méně než jednoho muslimského migranta.
Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý Českých zákonů, postav se před zrcadlo. To co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120-krát nižší hodnotu, než negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz, či pologramotný syrský zedník. I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníku 30-krát nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád, pastevec koz, nebo zedník.
Na kolik si ceníš Evropskou unii ty?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama