Bezmozky

6. června 2016 v 9:17 | Převzato

Dnešní konzumní společnost, Blackout a 3. světová, atomová válka...
Drazí a milý přátelé,
Jistě už dávno, o mne víte, že přímo nesnáším tuto moderní dobu, tuto moderní, konzumní společnost, tuto naprosto a totálně zkaženou společnost, především tu západní, kapitalistickou...! Proč o tom hovořím?
Chci vám zde uvést jen zlomek, jen náznak filmů a pořadů, které se nám všem ve světě snaží televizní korporace předvádět a tím nám všem vymývat naše mozky, především těm mladým lidem, kterým je 12-15 a 14-18 let.... Ale samozřejmě i nám, věkově pokročilejším..... Jde například o tyto: "Dívčí parta", produkce USA, rok 2008. Jako, přátelé, když jsem dnes, 5. 6. 2016, odpoledne, ne od začátku, viděl jen část, tak asi 2-3 minuty z tohoto naprosto a totálně stupidního filmu pro puberťačky a naprosto zaostalé a debilní lidi, kteří, s prominutím, čumějí na tuto a nejen na tuto totální stupiditu, tak jsem myslel, že se po.....!!
Jako, toto opravdu není úplně normální a v pořádku, co se točí, co nám všem, tady předkládají TV společnosti, za vymaštěné a stupidní filmy a pořady, na které se máme koukat, aby jistým TV společnostem narůstala sledovanost...!! Jasně, nikdo nás přece nenutí se na něco tak stupidního, koukat, ale ti, kteří se přece jen na něco takového podívají, je jim jen a akorát vymýván jejich mozek a pak se ti mladí i takto chovají, tak jako ti v tom filmu či pořadu! A to je to, o čem já tu chci hovořit, o vymývání mozků, stupidními a debilními filmy z USA a dalších pořadů, i z produkce ČR či SR...!! Jako, musel jsem tuto stupiditu okamžitě přepnout a hodně se nadechnout, abych tu televizi vzteky nerozkousal, jak se ze mne, asi, kouřilo vzteky....!! Jako, šílený, šílený....!! A další pořady, které nemají nic jiného za úkol, než případným divákům pořádně vymyt mozek...!! Jde o "popelka", kde se česká TV produkce snaží o sledovanost tím způsobem, že oslovuje určité lidi, především mladé dívky, kozy debilní, které jsou s to, před kamerou předvést divákům, do čeho se rády oblékají, co rády nosí, jak žijí, s kým se stýkají, atd., atd.. Takže, další stupidita z produkce ČR, jak lidem vymývat mozky!! Další, slovenská produkce, ale vysílalo se to i v ČR: "Nákupné maniačky".
Jako, prosím, vás, přátelé, to je prostě něco tak stupidního a debilního, nejen tady tento "honící se" se pořad po nákupech, taktéž, náhodně vybraných dívek, které jsou vybrány někde v nějakém castingu..., naprosto stupidních a nechutně předražených hadrech, kabelek a dalších sraček, k životu naprosto nepotřebné, které nakupují a lítají po slovenských luxusních obchodech...!!
Jako, se vší úctou, ale ti lidé, především ti mladí, jako nemají nic lepšího na práci, a k zábavě, než se ukazovat na TV obrazovkách, jako nějaké exhibicionistky a hrát si na "Nákupné maniačky"?? To ty lidi, ty puberťáci, dnes, nemají ksakru, nic lepšího na práci a na zábavu, než se ukazovat, jako nějaké mladé úchylačky před TV kamerami, co se jim líbí, co rády nosí, jak se rády oblékají a do čeho, apod.??? Jako, kde to proboha žijeme, v opičárně, v bordelu? Ne, já říkám, v naprostém a šíleném absurdistánu, kde se především mladým lidem, vymývá totálně mozek....!! To je prostě něco naprosto šíleného a stupidního, čím se dnes ti mladí zabývají, čím se baví....?!? To je prostě šílené, tady tato naprostá konzumní společnost?!!
Něco vám a zcela vážně povím, kdyby nastal vážný, ale opravdu vážný blackout, nedej bože, třetí světová válka, tak vám všem garantuji, že tady tito bezmozci, tady tito puberťáci, kterým je vymýván mozek, by se totálně z toho podělali, podělali, kdyby nešel elektrický proud, nic by nefungovalo a nemohli by se s kýmkoli a jakkoli spojit! Normálně by se celá tato konzumní společnost naprosto zhroutila a podělala strachy, co bude, jak dlouho to bude trvat, než to opraví a zprovozní...?! Normálně aby se všichni tito bezmozci, imbecilové a vymaštěnci, naprosto zbláznili, protože na něco takového nejsou nikdo z nich, naprosto připraveni!! A proč?! Protože je nikdo ničemu takovému neučí, tak jako nás, ostatních lidí v Evropě! Naposledy učili obyvatele Spojených států amerických, učit, jak se správně a bezpečně chránit a ukrýt před atomovým výbuchem, když by nastala válka, mezi USA a SSSR! To bylo někdy v počátku studené války, mezi východem a západem. Od té doby a především, kdy skončila tzv. studená válka, nikdo tuto novou, vyspělou konzumní společnost necvičí a neukazuje, jak přežít, před atomovým výbuchem, jak přežít před blackoutem…!
Nikdo absolutně neví, jak se zachovat, co dělat, apod. A kdo by chtěl snad se mnou nesouhlasit či mi oponovat, tak ať si to tedy kdokoliv z vás, jen vyzkouší, být jen dva, tři dny, bez elektrického proudu, který používáte denně… Uvidíme, jak dlouho za tyt tři dny budete klidní a v pohodě…. Vždyť si jen vzpomeňte, lidé jsou už nervózní po pár hodinách, když vám vypnou proud, ať už z jakéhokoliv důvodu, jak jsou lidé už po několika hodinách, nervózní, nevrlí a naštvaní, že nejede proud, že se chtějí koukat na televizi, jak jsou většina z obyvatel, závislá, na televizi, na rádiu, zkrátka, aspoň jen tak, třeba jako jakási kulisa…. A jak by byli lidé nervózní, když jim dojde baterie u vašich Notebooků, Tabletíků, Mobilů… Tyto přístroje vám vydrží tak maximálně dvě, tři hodiny "a můžete se jít klouzat…"! Nikam a nikomu se nikdo nedovolá ani té "pitomé" pomoci 112 či 119 nebo 155 či 158……. Mám pokračovat?
Kdo by chtěli jen zapochybovat, co zde píši, zkuste si to, třeba na dva, tři dny, uvidíme, jak dlouho zůstanete klidní a v pohodě… Jak říkám, stačí blackout, který by vyhodil celou informační, technologickou, energetickou a jinou infrastrukturu, nejen v jednom větším městě USA, Německa či Česka, ale po celé Zemi, způsobené sluneční, masivní erupcí, která by "sešlehla" celou Zemi... Kdo z vás, a jak dlouho, přežije, když se takovýto celosvětový blackout bude zprovozňovat třeba i dva, tři roky, hm…..? Proboha, jen si to představte, nepřežila by ani polovina obyvatelstva na Zemi!!! A to nehovořím, raději, ani o třetí, světové válce, která je téměř za dveřmi, jak vidno….
A to je právě to, o co tu jde! O totální nepřipravenost lidí především těch mladých puberťáků po celém světě, kde žije a existuje většina konzumní společnosti, že by nepřežila ani týden, natožpak půl roku či více...!! Nepřežil by to v podstatě nikdo!! Jen z těch nejotřelejších a nejpevnějších, nejen v psychice, vytrvalosti a dovednosti, ale také ve vynalézavosti, by dokázal přežít, bez elektrického proudu, a dalších vymožeností i rok, možná i déle, když bude mít obrovskou vůli a sílu přežít a dokáže si sám pomoci, poradit a přežít....!
A to je právě také to, s čím ty vlády moc dobře počítají, že by většina obyvatelstva světa, dlouho nevydržela a nepřežila. Ovšem kam potom s těmi milióny mrtvých těl, to nevím, ten zápach, samý humus, ty hromady těl, apod... No, raději ani nepomyslet...
A oni, TV korporace, nás budou "krmit" takovými stupiditami, takovými totálními stupiditami, viz, jako je například "Dívčí parta" (USA, 2008), "Nákupné maniačky" (SR 2010-2016), "Popelka" (ČR 2014-2016), apod.?? Proboha, ať se všichni už konečně proberou a vezmou rozum do hrsti, jinak lid opravdu, s takovou, brzy, tak akorát vymře, protože absolutně nedokáže přežít v podmínkách bez elektrického proudu, potravin a vody, natožpak v krizi, atomové války, kde by nastal samozřejmě naprostý holokaust a genocida..., a samozřejmě naprostý konec lidstva… Tedy, aspoň toho běžného, obyčejného lidstva. Ti, VIP by asi, možná toto vše, nějakým způsobem, přežili a vytvořili jeden svět….
Děkuji vám všem, za vaši pozornost, drazí a milý přátelé....
S úctou.
Tomáš TOMAN Nezávislý poradce bezpečnostní a zahraniční politiky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama