Podraz vlády???

27. května 2016 v 11:24 | Převzato do úschovy

Neuvěřitelná Sobotkova drzost! Vlastní blbostí se připravili o stamiliony, tak teď budou socani dojit chudáky občany!

27. května 2016 05:00 / Zprávy
Byli bychom neradi, kdyby si snad někdo myslel, že jsme nepřející závistivci. Ale přece jenom nám nějak ten osmitisícový příspěvek horníkům nedá. Mnozí si ještě pamatují, jak prakticky zanikl textilní průmysl v Podkrkonoší. Nebo sklářský průmysl. Továrny byly zrušeny a lidi přišli o práci. Pokud si dobře pamatujeme, vcelku to nikdo nijak neřešil. Jsou horníci opravdu něco víc než ostatní pracující? Jistě, bývalo takové socialistické heslo "jsem horník a kdo je víc", ale proč by to mělo platit i v současnosti?

Naše vláda pod vedením jednoho z hlavních viníků úpadku OKD, tedy premiéra Sobotky a za velkého přispění našich trubců z odborů si to zcela evidentně myslí. Proč by jim jinak chtěla vyplácet sociální 8000 korun měsíčně po dobu až pěti let? A jedná se o příspěvek. Tedy další peníze k podpoře v nezaměstnanosti. Co si asi musí myslet třeba pokladní v supermarketu, která si tolik nevydělá ani s příplatky za soboty a neděle? A co pracující v jiných nijak zvláště placených profesích? Ale horníci mají přece jenom jiný volební potenciál, že pane premiére!

A to se bavíme zatím jenom o situaci v OKD. Odbory jsou ovšem názoru, že příspěvek by měli dostávat všichni horníci. Proč? Protože vláda rozhodla neprolamovat limity těžby, a tak by podle předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středuly, měla převzít za horníky odpovědnost! A co náš pan premiér? Místo aby s tím odborovým šaškem vyrazil dveře, tak se usmívá, moudrou hlavou moudře kývá a takovou možnost nevylučuje! A že prý o ní svede ve vládě bitvu!

Nemůžeme se zbavit dojmu, že poté co se socani vlastní nekompetentností a blbostí připravili o stamiliony v souvislosti s Lidovým domem, tak jim chybí ve stranické pokladně peníze na předvolební kampaň!

A zdá se, že tento problém vyřešili po svém. Zaplatí si prostě prostřednictvím příspěvků horníkům tu předvolební kampaň ze státního rozpočtu. Tedy přesněji z peněz nás všech daňových poplatníků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama