Pitomci na Praze 1

26. května 2016 v 18:19 | Převzato
"Bratři, vede se válka proti islámu. Chopte se svých mečů. Kde jsou vaše zbraně? Vaši nepřátelé zdupali Proroka. Povstaňte!" (Badr Bin Nadel al Mashari, imám v Rijádu)

Radnice Prahy 1 oslavila vznik islámského státu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.11.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Před několika týdny jsem upozornil na to, že radnice Prahy 1 ve spolupráci se saúdskoarabskou ambasádou v Praze pořádá oslavy vzniku tohoto režimu, který je horší než putinovské Rusko a terorizuje křesťany víc než kterákoliv jiná země snad s výjimkou Severní Koree.

Na fotografii vedení radnice Praha 1 oslavuje ze zástupci Saúdské Arábie vznik této tyranie.

A jak celá akce dopadla? Z mého pohledu víc než dobře, protože starosta Prahy 1 za TOP09 Oldřich Lomecký se vlastně "přiznal" jak se snaží svým spoluobčanům ukázat nádherný svět islámu, který je může obohatit. Co na tom, že v tomto světě islámu platí trest smrti za odpadnutí od islámu, veřejné praktikování křesťanství, židovství i atheismu je zločinem jenž se trestá apod. Jak je vidět vedení TradiceOdpovědnostProsperita09 na Praze 1 jasně ukazuje jakou TRADICI má rádo, jenže to není tradice naše evropská.

I projevy představitelů Saúdské Arábie ukazují, že se část politiků dopouští otevřené lži vůči svému obyvatelstvu. Na jedné straně politická reprezentace tvrdí, že ji jde o demokracii, svobodu a lidská práva všude ve světě a na druhé straně hodnotí saúdskoarabský velvyslanec (zákulisní) postoj českých politiků vůči islámskému režimu těmito slovy:
"Vztahy obou zemí jsou výborné a ze všech sil pracujeme na jejich dalším zintenzivnění", Abdullah al-Šejk velvyslanec Saúdské Arábie v Praze.

Napsal jsem před několika týdny dotaz členům zastupitelstva Prahy 1, proč jejich radnice organizuje oslavy vzniku totalitního režimu, který otevřeně porušuje lidská práva a výsledek? Ani jeden z nich neodpověděl. Tedy ne pouze ti z TOP09, ale i z ČSSD, VV a ODS. Jak je vidět obyčejný občan pro tyto politiky nic neznamená a jsou jim bližší dobré vztahy s islámským režimem v Saúdské Arábii než obyvatelé ČR.

Čeští občané si myslí, že islámský problém není jedním ze zásadních témat. Jenže to si před desítkami let mysleli i obyvatelé západní Evropy a jejich politici stejně jako mnozí naší čeští, jim vědomě lhali ve prospěch islamizace a posilováni vlivů islámských zemí. Proč to dělali? Pro peníze nebo z naivity? To nevím, ale nechci aby se to co se dnes děje v západní Evropě, dělo jednou u mě doma, proto před tím varují, byt' média, politici a veřejnost si myslí, že jde o plané varování. O tom, že Saudská Arábie již desítky let pracuje na infiltraci české muslimské komunity píši například v knize Islám a islamismus v České republice (zde).

"Je to vůbec poprvé kdy se takové věc odehraje na Praze ze Saudské Arábie a rádi bychom obyvatelům Prahy případně návštěvníkům ukázali alespoň vzorek kultury Saúdské Arábie", řekl starosta Prahy 1.

Info o akci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama