Kouřim

25. dubna 2016 v 9:49
Půjdete-li dnes na svou pravidelnou nedělní odpolední procházku, nezapomeňte se zastavit v severozápadní části Nového Města a posedět si na zdejší lavičce. Pokud Vás nevyruší několik neomalených hráčů fotbalu či povyk nezjistitelného počtu sem tam po silniční komunikaci nebezpečně se pohybujících kolařů, zajisté oceníte zcela rozrytý a zdevastovaný trávník se spoustou odpadků kolem..

Nu což, rčení paní starostky, že-"Lavička, vlastní sestra židle"
zde opravdu "sedí".
Ať už židle nebo lavička, lákalo by Vás posezení uprostřed takového hnojiště ?

Osmileté obhajování (starostkou a tajemníkem) takového absurdního, kontraproduktivního a absolutně nesmyslného umístění lavičky vedle komunikace osobně považuji už celá leta za trapnou schválnost.
Ale s ohledem na vzniklý a dlouhodobě existující závadný a zákonům tohoto státu odporující stav v této lokalitě, jehož důsledky jsou nepřehlédnutelné - nemám na mysli jen (naše) dlouhodobé obtěžování hlukem - klasifikuji jednání výše uvedených zástupců města jako nedostatečné, absolutně nerespektující povinnost chránit (nejen) majetek obce (viz zákon o obcích ), ale považuji je za soustavné a neomluvitelné porušování povinnosti při správě jejího majetku. Nebo že by jen nedostatečné ego ?
Datum:25.04.2016
Vložil: daj

Titulek: Re: Inspirace

a komise životního prostředí řeší psí lejna
Datum:25.04.2016
Vložil: xy

Titulek: Re: Inspirace

co byste nechtěla p.Dvořáková vždyť to jsou vylízaný debilní chorý mozky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama