Hřiště

27. dubna 2016 v 11:04 | Převzato
Půjdete-li dnes na svou pravidelnou nedělní odpolední procházku, nezapomeňte se zastavit v severozápadní části Nového Města a posedět si na zdejší lavičce. Pokud Vás nevyruší několik neomalených hráčů fotbalu či povyk nezjistitelného počtu sem tam po silniční komunikaci nebezpečně se pohybujících kolařů, zajisté oceníte zcela rozrytý a zdevastovaný trávník se spoustou odpadků kolem..

Nu což, rčení paní starostky, že-"Lavička, vlastní sestra židle"
zde opravdu "sedí".
Ať už židle nebo lavička, lákalo by Vás posezení uprostřed takového hnojiště ?

Osmileté obhajování (starostkou a tajemníkem) takového absurdního, kontraproduktivního a absolutně nesmyslného umístění lavičky vedle komunikace osobně považuji už celá leta za trapnou schválnost.
Ale s ohledem na vzniklý a dlouhodobě existující závadný a zákonům tohoto státu odporující stav v této lokalitě, jehož důsledky jsou nepřehlédnutelné - nemám na mysli jen (naše) dlouhodobé obtěžování hlukem - klasifikuji jednání výše uvedených zástupců města jako nedostatečné, absolutně nerespektující povinnost chránit (nejen) majetek obce (viz zákon o obcích ), ale považuji je za soustavné a neomluvitelné porušování povinnosti při správě jejího majetku. Nebo že by jen nedostatečné ego ?

Více zde: http://www.kourimak.cz/kniha-navstev/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama