Duben 2016

povídka

28. dubna 2016 v 11:44 | Pan Rigo Čech

Zemanem vyznamenaný umělec Ringo Čech zveřejnil povídku. Ale je to s hvězdičkou. Možná i dvěma

28. 4. 2016 9:52
Světem internetu se šíří žertovná povídka zpěváka, politika a spisovatele Františka Ringo Čecha, jehož v minulosti vyznamenal prezident Miloš Zeman. Jde o dopis "Baci baci baci Ondrejechové ministerskému předsedovi". Nalézt jej můžete na serveru Ringo-Cech.cz. Čech se dlouhodobě netají svými ostrými protiuprchlickými názory.
Zemanem vyznamenaný umělec Ringo Čech zveřejnil povídku. Ale je to s hvězdičkou. Možná i dvěma
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech

Anketa

Který ministr zahraničí byl nejlepší?
Jiří Dienstbier st.
60%
Josef Zieleniec
3%
Jaroslav Šedivý
2%
Jan Kavan
19%
Cyril Svoboda
5%
Alexandr Vondra
2%
Karel Schwarzenberg
4%
Jan Kohout
3%
Lubomír Zaorálek
2%
hlasovalo: 751 lidí

"Vážený pane předsedo vlády, dokončila jsem vysokou školu s červeným diplomem a nastoupila jako praktikantka na ministerstvu. Plna elánu něco dokázat a být platnou úřednicí naší kvetoucí tržní ekonomiky musím vám s pláčem sdělit, jak vypadal můj první pracovní den. Do kanceláře jsem přišla o pět minut později. O pouhých pět minut!" zahajuje dopis dívka podepsaná jako Dybova úřednice.
Následuje poměrně detailní popis toho, proč se dívka zdržela. "Musila jsem si vyndat z pochvy plný preservativ, který ve mně v ranním spěchu zapomněl, ostatně jako už mnohokrát, můj přítel, pozorovatel ČR při Radě Evropy, a který mi vadil při chůzi i při práci na počítači," podotkla. "Vím, že máte, pane předsedo, dospívající dceru a že se vžijete do bolesti a ponížení, kterému jsem byla vystavena," dodala imaginární úřednice.
Povídka poté pokračuje v obdobném duchu. "Ještě než jsem si stačila sundat plášť, vyzvala mě sekretářka našeho německého partnera, slečna Kriszten Baden Hofflerowa, abych se dostavila ihned ke svému šéfovi. Když jsem se ohnula, abych si zapla svůj přenádherný počítač APPLE, vyhrnula mi bleskurychle sukni a naplácala mi metlou, kterou už měla připravenou schovanou za zády. Projela mnou bodavá bolest. Víte sám, jak je citlivá prdelka mladé něžné dívky," konstatuje dívka v povídce.
Když Hofflerowa měla na příkaz šéfa ukončit své bití, zvolala: "Sloužím Evropské unii." A co se dělo v kanceláři? "Šéf měl na sobě černé kožené kalhoty s rolničkami pod koleny, vysoké brčálově zelené rybářské boty do vysoké vody, na holém těle ochlupení prsou posprejované vánočním sněhovým sprejem a spartakiádní nátělník s nápisem STOP RASISMU. Přes nátělník měl přehozenu saténovou vestu a rozevřený kabát z černé kůže až na zem, celičký pobitý olověnými cvoky," popsala dívka z Čechovy fantazie.
"Můj pohled sklouzl níže až k poklopci, ze kterého nesměle vyčuhoval bossův provrtaný obnažený ptáček se zlatým přívěskem. Neudivilo mě to. Už při studijních stážích jsem si na ministerstvu povšimla, že úředníci a zejména političtí náměstci běhají po chodbách s obnaženými údy," popsala dívka s tím, že to nikoho nepohoršovalo, neboť všichni věděli, jak mají mnoho práce a nesmírnou zodpovědnost při plnění bruselských směrnic. "A při obrovském pracovním nasazení nemohou myslet na takové malichernosti, jako je zastrčit si pinďoura a zapnout za ním poklopec!" dodala.
"V tom jsem ji uviděla! Matně se lesknoucí metlu z dovozu neklidně se mrskající v prázdnotě. Ne! Zvolala jsem. Proboha živého, při památce Václava Havla ne! Za tohle jsme zvonili klíči?!? Mučte mě! Palte mě cigárem! Kopejte mě! Mlaťte mě šamotovou cihlou do hlavy, ale neplácejte mě metlou na holou! Leč marně. Uhrančivý pohled mě zcela hypnotizoval. Paralyzována silou jeho osobnosti ohnula jsem se přes pracovní stůl a vyhrnula si sukénku. Metla dopadla! Bác bác a bác!" pokračuje dívenka. Poté se prý v kanceláři objevil další muž, jeden z předních bojovníků proti korupci. A ten začal bít šéfa dívenky píšící dopis.
"Po obědě přišli za šéfem dva poslanci a požádali nás o sado-maso. Tentokrát společně s Kirszten jsme v převleku za dominu bičovaly poslance a ti vzlykajíc rozkoší lízali nám boty a také jsme na nich musely jezdit na koníčku. Kirszten si také připnula gumový pyj a oba poslance několikrát ojela. Na jejich výslovné přání jsem je přitom musela fackovat, při čemž oni přivírali oči blahem," nebojí se dívka popisu.
"Těsně před mým odchodem z kanceláře přijel senátor Vokurka, který přestoupil na islám a změnil si jméno na Mohamed Mohamedovič Mohamedov. Byl velmi milý a musela jsem mu vyprávět velmi podrobně, jak chodím na velkou stranu a ukázat mu to. To ho vzrušilo. Chtěl také, abych mu předvedla, jak vykonávám velkou potřebu do nočníku, který si za tím účelem speciálně přinesl, ale přestože mi slíbil 1000 Kč za každou vytlačenou šišku, nešlo to, protože jsem se několikrát pokakala při výprasku od šéfa," uzavírala svůj dopis dívka se slovy, že nechce však být pouhým nástrojem chlípné a zvrácené rozkoše.
"Můj chlapec Kolja, pozorovatel při Radě Evropy, je velký puritán. Členové Rady Evropy mají sex povolený pouze ve tmě a jen s mírně spuštěným pyžamem a Kolja na to dbá. Nedej Bože, kdyby při sexu rozsvítil a viděl moje jelita na prdeli a desítky cucfleků od Kirszten, těžko bych to vysvětlovala. Chtěla bych sama za sebe rozhodovat, kdy budu vyplácená a kdy budu vyplácet já! Nemám nic proti netradičnímu sexu, budu ráda bičovat všechny své nadřízené, kteří mě o to požádají, ale nechci nosit igelitové prádlo, aby si ke mně mohl poslanec za KSČ čuchat! Vraťte mi důstojnost, pane premiére," uzavřela.

Pravda o vedení státu

28. dubna 2016 v 11:16 | Pujčeno

Proamerická česká vláda ničí v naši zemi vše zdravé, přirozené a tradiční...
Systematicky likviduje vše smysluplné, potírá naše národní hodnoty a snižuje například úroveň vzdělanosti, která neměla ve světě obdoby. Naše školství patřilo mezi jedno z nejlepších ve světě. Místo toho se tady vyhazují miliardy za nesmyslné projekty typu inkluze, které mají účelově přibrzdit rozvoj, inteligenci a vzdělanost našich dětí, aby spadly na úroveň przničů domácího zvířectva z řad muslimských imigrantů.
Ministr Pelikán ruku v ruce a to doslova s americkým velvyslance Schapirem vnucují našemu tradičnímu slovanskému národu zvrhlé západní hodnoty a vyzdvihují odporný pochod homosexuálů Prague Pride nad naše národní hodnoty. Výhružky vlastencům naši země ze strany ministra Pelikána jsou už za vrcholem arogance moci.
Ale podívejme se i na ženy v proamerické české vládě. Záměrně užívám tento termín, protože my, vlastenci, nemáme aktuálně vládu. Vládne nám americká administrativa a ta nemá s českým národem a se zájmy naši země nic společného. "Političky" jako například Langšádlová, která se veřejně vyjádřila, že si přeje nukleární válku, Valachová, která vědomě ničí tradiční české školství a prodává ho za muslimský primitivismus a ohrožuje naše děti přímo na zdraví i na životě, Němcová, která veřejně haní a dehonestuje našeho prezidenta, o od pohledu o nesvéprávné babě Šabatové raději nemluvě. Ani jedna z těchto "žen" nedokázala nic, než působit našemu státu nevratné škody a svou nebetyčnou hloupostí a "inteligentními" výstupy zesměšňovat naši zem. Patrně nejsou ženami v pravém slova smyslu. Působí na mě jako objekty neidentifikovatelného pohlaví. Protože žena, matka by nikdy nebyla schopna takto uvažovat už s ohledem na obavy o své děti.
Když vidíme, kdo se podílí na rádoby chodu naši země, jen stěží tam najdeme pár rozumných lidí, kteří nespadají do kategorie zvrácených, psychopatických, proamerických užitečných idiotů. Kam jsme se až dostali, když už se běžný občan nesmí postavit tomu, co tady takoví Pelikáni a jiní páchají. V ulicích, na nádražích a kde se podíváte, vidíte demonstraci síly a tlak na psychiku lidí, když jsou na každém rohu policisté a vojáci se samopaly. Koho mají bránit? Nás před teroristy nebo teroristy před námi ? Opět chtějí proameričtí šmejdi jen vyvolávat v lidech strach a obavy. Takže na mě osobně to působí jednoznačně. Kdyby například v nákupním centru vyprovokovali muslimové konflikt a český občan by si dovolil bránit svou rodinu, jsou tam vždy připraveni ozbrojeni policisté spolu s vojáky, aby dali jasně najevo, kdo je tady v právu. A že to nebude český občan, koho budou chránit, s ohledem na promuslimské zájmy ministra Chovance a ostatních zločinců z vlády, podporujících islamizaci Evropy, je nadmíru jasné.
Pro česko-americkou zločineckou vládu je dle vyjádření jejich vrcholných představitelů, bežný občan separatista, xenofob, rasista a fašista. Zatím co muslimští teroristé, to vycvičené komando primitivů, kteří se neumí ani podepsat, placené americkou vládou, které se vpouští do Evropy, aby ji kompletně zničili, jsou jen "chudáci" , kteří utíkají před válkou... . Ovšem, vyjádříte-li se v tomto duchu na sociálních sítích nebo zmíníte-li se, že ctíte tradiční slovanské hodnoty a homosexualitu neuznáváte, máte být podle ministra Pelikána a velvyslance USA - protektora Schapira trestně stíhaní...
V horším případě se Valachová postará o to, aby byly těmto "nepřizpůsobivým" rodičům děti odebrány a dány do "rodin" na převýchovu v nefalšovaného úchyla některému "důvěryhodnému" homosexuálnímu páru. Toto se již roky běžně děje v Norsku, Dánsku a Švédsku. Přesný obraz aktuální situace v naší společnosti. Nejen v Německu jsou za vtipy proti muslimům lidé perzekuováni například vyhozením z práce nebo trestně stíhání, podotýkám za pravdu...
Ministr Bělobrádek po svých veřejných prohlášeních, kdy vyzýval nás, české ženy, abychom se v rámci navýšení populace podvolily muslimským imigrantům, přišel s další perličkou a tentokrát chce, aby české rodiny ubytovávaly muslimské imigranty. Ty imigranty, kteří svou potřebu vykonávají, kde je momentálně napadne, ty, kteří nemají žádné hygienické ani sociální návyky a do Evropy vlečou řadu smrtelných onemocnění, TBC a AIDS nevyjímaje...
A pak se po tom všem ještě ta proamerická verbež říkající si "česká vláda" diví, že jimi tak vrcholně pohrdáme. No, co dodat na závěr. Musíme to, vážení vlastenci, přežít a především si zachovat zdravý rozum a hrdost. A ve volbách, pokud už nebude pozdě a nebudeme tady mít dalších deset muslimských politických stran, ukázat, jakým směrem se bude naše země dále ubírat a zločineckou mafii v čele se Sobotkou a ostatními zvrhlými psychopaty hnát k plné zodpovědnosti.

Nela Lisková
představitelka rady Národní domobrany

Hřiště

27. dubna 2016 v 11:04 | Převzato
Půjdete-li dnes na svou pravidelnou nedělní odpolední procházku, nezapomeňte se zastavit v severozápadní části Nového Města a posedět si na zdejší lavičce. Pokud Vás nevyruší několik neomalených hráčů fotbalu či povyk nezjistitelného počtu sem tam po silniční komunikaci nebezpečně se pohybujících kolařů, zajisté oceníte zcela rozrytý a zdevastovaný trávník se spoustou odpadků kolem..

Nu což, rčení paní starostky, že-"Lavička, vlastní sestra židle"
zde opravdu "sedí".
Ať už židle nebo lavička, lákalo by Vás posezení uprostřed takového hnojiště ?

Osmileté obhajování (starostkou a tajemníkem) takového absurdního, kontraproduktivního a absolutně nesmyslného umístění lavičky vedle komunikace osobně považuji už celá leta za trapnou schválnost.
Ale s ohledem na vzniklý a dlouhodobě existující závadný a zákonům tohoto státu odporující stav v této lokalitě, jehož důsledky jsou nepřehlédnutelné - nemám na mysli jen (naše) dlouhodobé obtěžování hlukem - klasifikuji jednání výše uvedených zástupců města jako nedostatečné, absolutně nerespektující povinnost chránit (nejen) majetek obce (viz zákon o obcích ), ale považuji je za soustavné a neomluvitelné porušování povinnosti při správě jejího majetku. Nebo že by jen nedostatečné ego ?

Více zde: http://www.kourimak.cz/kniha-navstev/

Indiáni

25. dubna 2016 v 18:09 | Pujčeno
Jsme asi dvě míle od indiánského tábora, hlásí Míša, musíme se držet tak, abychom měli vítr v zádech. proč v zádech, vždyť tak půjde vítr od nás směrem k jejich táboru ? ptám se s podivem neb o stopování zvěře již něco vím No modli se , aby vítr nešel obráceně, než stačí Míša dokončit větu poryv větru od tábora zasáhne naši skupinu. Z oblohy mezi nás padá sup a dva šakali, kteří nás opodál pozorovali začínají zvracet. Nejsou to zrovna žádná čistotná zvířata, na prérii se živý mršinami,stejně jako na zemi se zmítající sup nevydrželi odér vycházející z tábora indiánů. Nasazujeme šátky přez obličej, vypadáme jako banditi snažím se žertovat., musí to být ale síla i Džamila začala slzet a ta je od nich z Kazachstánu zvyklá na ledascos. V okolí začíná žloutnou prérijní tráva. Musíme tábor objet z druhé strany navrhuje Míša, tohle je jich první obraná linie - život v přírodě je naučil využívat obranou strategii zvířat a Netahové si vybrali tchoře. No ten je proti nim navoněnej frajej doplňuji Míšovo vysvětlení. Počkej až uvidíš náčelníka. Jak se vůbec ten jejich náčelník jmenuje ptám se ? Netahové mu říkají : Šest ran do kožichu, je to ještě z dob indiánských válek, kdy na jedné z výprav narazil na bílého osadníka, který se jmenoval Samuel Colt a ten na něm hned vyzkoušel svůj nový vynález. Náčelní měl petrý život,buď plodil děti nebo byl v káznici,teď zcela jistě pobírá pěkny invalidní důchod na rozdíl od bílých povalečů, kteří svůj život prováleli někde v kamenolomu nebo v dole, ale představ si navštěvoval i školu sděluje mě Míša . Vázně chodil do školy ? To u Netahů nebývá tak časté, bylo to v době kdy vláda přispívala Netahům na vzdělání a každý malý indián, který přišel do školy dostal lahev ohnivé vody. V téí době otec Šesti ran do kožichu strasně pil a tak náčelních do školy chodil celé čyři roky . Tři roky do první a čtrtý rok své vzdělání ukončil. Paní učitelka si nemohla na jeho indiánské jméno zvyknout a tak mu říkala po našem Bille.První koloniosté v Moliterově byli nějací francouzky hovořící výrobci keramiky a ti patrně zvyklí z jejich vlasti dávat před jméno de třeba jako Charles de Gaulle nazývali náčelníka de Bill. Takže jeho potomci jsou de fakto de Billové. No raději mu budu říkat jeho indiánským jménem - někdo by si to mohl špatně vyložit, nemám tak dobrou francouzkou výslovnost říkám Míšovi a zatím již sjíždíme do tábora plného snědých nahých indiánských dětí.

Ubohost rádoby umnělců co se maj jak prasata v žitě za každýho režimu

25. dubna 2016 v 10:40 | Pujčeno
Zeman se podle Kocába nedokáže se svými politickými oponenty vypořádat jinak než urážkou a dehonestací. V argumentační nouzi se prý uchyluje k permanentním urážkám. "Já tento způsob neuznávám a Zemana urážet nehodlám z toho prostého důvodu, že to není člověk, který zrazuje listopadový étos. Jak se holt ukázalo, je to člověk, který i když byl v komunistické straně krátce, přijal komunistické ideje a snaží se polistopadový vývoj zvrátit a přinejmenším v oblasti zahraniční politiky nás přivést do těch vod, ze kterých jsme v roce 1989 unikli," řekl deníku Blesk.
"Copak Miloš Zeman již zapomněl, že čínská komunistická strana, která podobně, jako byla naše nebo ta sovětská, je zločineckou organizací, jež se proviňuje v historickém kontextu obrovskou genocidou vlastního obyvatelstva dosahující až nějakých čtyřicet až šedesát milionů lidí a ve velké míře pokračuje v násilí, útlaku a porušování lidských práv i nadále? My, nejen, že nejsme schopni proti tomu ani hlesnout, ale slovy Zemana se od Číny dokonce učíme, jak stabilizovat společnost, a nabízíme Českou republiku jako bezpečný přístav pro vracející se čínské lodě. Přejmenujme se tedy rovnou na Českočínskou republiku a máme vyřešený problém s názvem," pokračuje Kocáb.
Protestovat proti návštěvě čínského prezidenta na Hradčanské náměstí šel podle svých slov proto, že není ochoten se smířit s tendencí, kterou Miloš Zeman představuje a která dle mého názoru významně ohrožuje naše hospodářské, politické a i bezpečnostní jistoty. Policie ale na místě podle něj chybovala. "Máme právo shromažďovací a právo na svobodný projev a Eliška Wagnerová připomíná, že tento policejní postup musí být obhajitelný i z pohledu všech těchto kolidujících práv - podotýkám, že my jsme měli shromáždění řádně ohlášené a magistrát proti němu nic nenamítal," dodal.
Policie ale demonstrany na místo nevpustila, protože jim to podle Kocába přikázal kancléř prezidenta Vratislav Mynář. "Jednoduchá, avšak těžko dokazatelná odpověď. Samozřejmě to nikdo nikdy nepřizná, ale existuje video záznam, kde jeden z důstojníků prozrazuje, že dostali takovýto pokyn. Jsme si vědomi (spolu s Martinem Bursíkem, Kateřinou Jacques, Janem Kalvodou nebo Hanou Marvanovou - pozn. red.) toho, že nezákonnost postupu policie bude zpochybňována, proto podáváme ústavní stížnost a žalobu ke správnímu soudu, aby se tím zabývaly soudy a rozhodly, jestli policie postupovala v souladu, nebo ne," sdělil Blesku.
"Chování české policie bylo téměř skandální," řekl nedávno Českému rozhlasu hudebník a bývalý politik Michael Kocáb s tím, že se vrátil represivní postup z období Palachova týdne, kdy česká veřejná bezpečnost vážně zabraňovala našim lidem vyjádřit svůj názor. "Ovšem to bylo v období socialismu, a nikdo neočekával, že se něco takového může objevit 26 let po revoluci," podotkl a dodal, že policie stranila evidentně "čínským agresorům".
Vyjádřil se také k vystoupení zpěvačky Lenky Dusilové: "Zase je v tom to Zemanovo pohrdání lidmi, později ji označil dokonce za podřadnou zpěvačku. Opět neskousnutelné. Lenka vyjádřila svůj názor na své vlastní profesní platformě, při ocenění muzikantů. Kde jinde by se to mělo stát? Navíc je chráněná Ústavou ČR, má svobodu projevu a může svůj názor vyjádřit kdekoli," uvedl.

Kouřim

25. dubna 2016 v 9:49
Půjdete-li dnes na svou pravidelnou nedělní odpolední procházku, nezapomeňte se zastavit v severozápadní části Nového Města a posedět si na zdejší lavičce. Pokud Vás nevyruší několik neomalených hráčů fotbalu či povyk nezjistitelného počtu sem tam po silniční komunikaci nebezpečně se pohybujících kolařů, zajisté oceníte zcela rozrytý a zdevastovaný trávník se spoustou odpadků kolem..

Nu což, rčení paní starostky, že-"Lavička, vlastní sestra židle"
zde opravdu "sedí".
Ať už židle nebo lavička, lákalo by Vás posezení uprostřed takového hnojiště ?

Osmileté obhajování (starostkou a tajemníkem) takového absurdního, kontraproduktivního a absolutně nesmyslného umístění lavičky vedle komunikace osobně považuji už celá leta za trapnou schválnost.
Ale s ohledem na vzniklý a dlouhodobě existující závadný a zákonům tohoto státu odporující stav v této lokalitě, jehož důsledky jsou nepřehlédnutelné - nemám na mysli jen (naše) dlouhodobé obtěžování hlukem - klasifikuji jednání výše uvedených zástupců města jako nedostatečné, absolutně nerespektující povinnost chránit (nejen) majetek obce (viz zákon o obcích ), ale považuji je za soustavné a neomluvitelné porušování povinnosti při správě jejího majetku. Nebo že by jen nedostatečné ego ?
Datum:25.04.2016
Vložil: daj

Titulek: Re: Inspirace

a komise životního prostředí řeší psí lejna
Datum:25.04.2016
Vložil: xy

Titulek: Re: Inspirace

co byste nechtěla p.Dvořáková vždyť to jsou vylízaný debilní chorý mozky

Problém

25. dubna 2016 v 9:47 | Já
Zdravím, mám problém.
byl jsem na valné hromadě ,oddílu kopané jako předseda TJ Kouřim, řádně pozván a tak jsem šel.
Byla přítomna i starostka.bylo to v pátek 15.4.
Tam se do mně obula , starostka, že tím že se ptám na webu na to nebo ono, je skandalizuji, že je zdržuji , obtěžuji a proto se nemohou věnovat své práci pro blaho města?, to mě teda dostalo.
Je pravda že se občas optám na webu, ale slušně, nikoho neurážím.
Bylo to bez jakékoliv souvislosti s jednáním fotbalistů, navíc je to absolutně nezajímalo.
A teď, fotbalisté pomoc města jistě potřebují, o tom není pochyb a zatím ta spolupráce město - fotbal funguje, jak se mám zachovat já, nechci jako KLOUDA zkazit fotbalistům sponzoring od města, vím že město není jenom starostka , ale přesto jsem se cítil být vadírán, drž hudu a nebo maj fotbalisté smůlu, cítil jsem to tak, neřekla to.
Tedy mám dvě možnosti, srazit patky a držet hubu, to asi chce, a neptat se na nic, nebo požádám výkonný výbor TJ Kouřim aby mně odvolaly z funkce předsedy TJ Kouřim.
Pak se mužu ptát aniž bych někoho ohrozil jak bylo nastíněno.
Obojí je ale špatně.
Ono ptát se zaručuje zákon pro každého občana a neposlouchat kovaříky ale ptát se kováře by měla být samozřejmost.To asi v Kouřimi neznají a podporují fámy a pomluvy.
Poradíte jak se zachovat aby se vlk nažral a koza zůstala celá????????
Děkuji, Klouda Kouřim.
19.4.2016

Co dělat??

22. dubna 2016 v 17:24 | Já
Zdravím, mám problém.
byl jsem na valné hromadě ,oddílu kopané jako předseda TJ Kouřim, řádně pozván a tak jsem šel.
Byla přítomna i starostka.bylo to v pátek 15.4.
Tam se do mně obula , starostka, že tím že se ptám na webu na to nebo ono, je skandalizuji, že je zdržuji , obtěžuji a proto se nemohou věnovat své práci pro blaho města?, to mě teda dostalo.
Je pravda že se občas optám na webu, ale slušně, nikoho neurážím.
Bylo to bez jakékoliv souvislosti s jednáním fotbalistů, navíc je to absolutně nezajímalo.
A teď, fotbalisté pomoc města jistě potřebují, o tom není pochyb a zatím ta spolupráce město - fotbal funguje, jak se mám zachovat já, nechci jako KLOUDA zkazit fotbalistům sponzoring od města, vím že město není jenom starostka , ale přesto jsem se cítil být vadírán, drž hudu a nebo maj fotbalisté smůlu, cítil jsem to tak, neřekla to.
Tedy mám dvě možnosti, srazit patky a držet hubu, to asi chce, a neptat se na nic, nebo požádám výkonný výbor TJ Kouřim aby mně odvolaly z funkce předsedy TJ Kouřim.
Pak se mužu ptát aniž bych někoho ohrozil jak bylo nastíněno.
Obojí je ale špatně.
Ono ptát se zaručuje zákon pro každého občana a neposlouchat kovaříky ale ptát se kováře by měla být samozřejmost.To asi v Kouřimi neznají a podporují fámy a pomluvy.
Poradíte jak se zachovat aby se vlk nažral a koza zůstala celá????????
Děkuji, Klouda Kouřim.
19.4.2016

Vykuk

22. dubna 2016 v 17:21 | Parodie 1
"U nás v Kocourkově je lid velice dobrý a milý. Nějaká ta krádež nebo rvačka, to nepadá na váhu a je to tím jak se o nás vrchnost z radnice tak dobře stará. No jen se podívejte paní Mullerová co zas máme v poště dotazníků a nařízení z ouřadu.
Už zase začínáte blbnout pane Švejku ? zeptala se posluhovačka.
Ale, kdepak tady to maj černý na bílým odpověděl Švejk ukazujíc stoh dotazníků a návodů.
1) Návod, jak sledovat v rozmluvách s místním obyvatelstvem jaký vliv mají na jeho smýšlení zprávy z místního rozhlasu a Kocourkovského zpravodaje.
2) Dotazník o tom, jaké smýšlení má místní obyvatelstvo k vypsaným výběrovým řízením a pořádaným akcím.
3)Dotazník o náladě mezi asociály, narkomany a povaleči.
4)Dotazník o náladě mezi členy místních spolků
5)Nařízení o bezodkladném zjištění, z jakých politických stran se skládá místní obyvatelstvo, jak silné jsou jednotlivé politické strany.
6)Nařízení o kontrole činnosti předáků místních politických stran a zjištění stupně loajality určitých politických stran, zastoupených mezi místním obyvatelstvem.
7)Dotazník o tom, jaké noviny, časopisy a brožurky docházejí do obce.
8)Instrukce týkající se zjištění, s kým stýkají se osoby podezřelé z neloajálnosti, v čem jeví se jich neloajálnost.
9)Instrukce týkající se toho, jak získati z místního obyvatelstva placených donašečů a informátorů.
10) Instrukce pro placené informátory z místního obyvatelstva.
11) Instrukce pro zjištění nálady obyvatelstva k dopravní situaci.
Naše radnice pani Mullerová vynalezla pro loajalitu a neochvějnost k radnici tyto stupnice: I.a, I.b, I.c - II.a, II.b, II. - III.a, III.b, III. - IV.a, IV.b, IV.c. Tahle poslední římská čtverka znamená ve spojení s "a" neloajální a provaz, s "b" internovat, s "c" pozorovat a zavřít. A tak jednoho dne došlo i vyřízení instrukce pod číslem KOC - 992/822gfeh pod bodem č.11 založené jakýmsi nehorlivým úředníkem města do spodní zásuvky psacího stolu a v Kocourkově vznikla Dopravně bezpečnostní komise. A o tom Vám budu paní Mullerová vyprávět příště .

Více zde: http://www.kourimak.cz/kniha-navstev/

Parodie 2

22. dubna 2016 v 17:19 | Vykuk
"Kdyby někdo povídal, že někdo z radních je dobytek a nebo, že ty příští volby nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls?"
Pepek: "méééééé" Hop!"

Prevence kriminality v městě Kocourkov má v těchto těžkých dobách napilno a své sítě rozhazuje do všech stran, neb se jí přísné ukládá, aby s nesmírně zvýšenou pozorností sledovala všechny osoby procházející jich rajónem. Přesunutí povalečú, feťáků a asociálu z náměstí do ul. Pražská dalo původ k tomu, že některé asociální živly; překročivše ul. Komeského, zaujaly pozice ve vnitrozemí naší obce, čímž fronta byla přesunuta hlouběji k západu mocnářství. Tato nová situace umožnila asociálům, při pohyblivosti fronty, vniknutí hlouběji do území našeho mocnářství, zejména do středu města, odkud dle důvěrných zpráv velké množství asociálů odebralo se do azylového domu. Je zjištěno, že mezi nimi jest mnoho povalečů, vychovaných ve vysokých štábních školách pro netahavce, kteří ovládajíce dokonale podmínky vyplácení sociálních dávek, jeví se býti zvláště nebezpečnými, neboť oni mohou a jisté provedou i mezi kocourkovským obyvatelstvem velezrádnou propagandu. Zemské velitelstvo prevence kriminality nařizuje proto zadržet všechny podezřelé a zejména zvýšiti bedlivost v těch místech, kde v blízkostí nalézají se hospody, herny , restaurace nebo prodejci fetu. Zadržené podrobiti okamžité prohlídce a dopraviti k další instanci."což je nově zřízená komise dopravně -bezpečnostní. Dalším členem této komise byl radou města Kocourkov jmenován Josef Vyskočil ,kterému místní říkají "Pepek, vyskoč!" a který za pár zlatek skáče a mečí jak si vrchnost přeje. Jeho praxe, kdy na vojně pracoval jako vodič muly a jeho záliba v nošení parádních uniforem ( v současné době vlastní dvě : jednu zapůjčenou maršálem a balkánským řezníkem Josip Broz Titem a druhá darovaná p. Kluckým ředitelem cirkusu stejného jména ) bude jistě přínosem k dopravně-bezpečnostní situaci v Kocourkově.

Více zde: http://www.kourimak.cz/kniha-navstev/